Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #444487hát igen...kis felpattanás volt...no, de USA is éppen akkor vesz irányt mikor mi bezártunk..ahogy kel...szerencsére masszívan lefele...
bár a forgalom még nem olyan magas kinnt...biztos hogy lesz odakinnt is felfelé hullám még ma.