ezúttal én is belevettem!
Az EST MEDIA Vagyonkezel Nyilvánosan Mköd Részvénytársaság (1036
Budapest, Lajos u. 74-76., Cg. 01-10-043483) ezúton jelenti be, hogy
a Társaság mai napon kinevezett új vezérigazgatója, Pankotai Csaba
úr jelenleg nem rendelkezik EST MEDIA Nyrt. részvényekkel.
Pankotai Csaba úr ugyanakkor részt vett az EST MEDIA Nyrt. 2011.
szeptember 14-én elhatározott alaptke-emelésében, amelynek
keretében mindösszesen 1.325.000 darab, egyenként 200,-Ft névérték,
„A” sorozatú törzsrészvény átvételére vált jogosulttá.
Budapest, 2011. november 10.
Az világbajnok mutatvány lenne. Előtte még nézd meg a szállítókat felsoroló közleményt, hogy mi kapcsolódik még ott a bolgár-román csúcsmagazinokhoz. ;) Szvsz semmi nem fog változni.
meglátjuk, új emberek, nem voltak érintettek a rádiós mutyiban, elvileg hazájukban is ezt csinálják, szóval esélyt megadhatjuk nekik...
persze van megint részvényem, de nem sok 700 db-ra bővítettem, szóval nem kockáztatok sokat, de ha nem lenne akkor is bizakodnék, hogy hátha látunk egy pozitív fordulatot, és lesz rá példa, hogy nem csak bejutni lehet a T-kategóriába, hanem kikerülni is lehet, hogy vissza lehet hozni a bizalmat... szóval amúgy is szurkolnék nekik, hajrá :))
Erősödik a vételi, még a végén lehet, hogy lesz valami?
Attól, hogy új bohócot játszik a cirkuszban, nem lesz több a jegybevétel szvsz.
sztem inkább meghúzzák egy kicsit, hogy jó áron tudjanak kiszállni :) Meghúzni könnyű, belevesznek egy-egy nagyobb pakkal...
persze, de ők sem lehetnek maguk ellenségei....
ha már ennyi ideje nem kaptak pénzt, akkor még egy fél év türelmi idő beleférhet, ahelyett, hogy egymást taposva 6 ft-ig küldik az árfolyamot....
új vezetés, reorganizáció, stb, szóval logikus lenne, ha ők nyitásban nem öntést kapnának, hanem esélyt a változás véghezviteléhez, nem?
Szállítóknak pénz kell mielőbb. Nyilván nem lesznek olyan hülyék, hogy várnak x ideig, hogy tovább csorogjon lefelé.
Ha lesz még benne meghúzás felfelé, 220-230 fölé már nem kell várni többet szvsz, agyontömték azt a régiót is immár. Valami olyasmit várnék, hogy lezúzzák 100 környékére (vagy hagyják lecsorogni) és onnan pörgetik meg. Persze ha bejön a 12 millió új részvény az addigi 6.8 millió mellé, nyilván gyorsabban eshet, mert nyereség itt nem volt és szvsz nem is nagyon lesz, ha ezeken múlik.
nem, nem is fogják...
majd pár nap múlva megpörgetik az új tulajok (gondolom), hiszen jönnek az apportos papírok...
viszont így netán lesz arra lehetőség, hogy a szállítók bizalmat szavaznak a cégnek, és vállalnak vmiféle eladási moratóriumot?? az szerintem sokat segítene az árfolyamnak... felfelé....
Nem mázlista, hanem jó bizonyítvány arról, hogy a hatóságok valójában kiket is védnek.
hoppá! :)
ez várható volt a tavaszi kitárazás után...
mázlista, hogy még szabadlábon van...
és egy jó jel arra, hogy a következő ilyen hír a phyl-től érkezhet :))))
Péter bácsi vegyen erőt magán, és kövesse Dr. Balázs példáját!
Dr. Balázs Csaba, a Társaság eddigi elnök-vezérigazgatója a mai
nappal lemondott vezérigazgatói posztjáról. Az Igazgatóság a
lemondást elfogadta és 2011. november 10-tl a Társaság operatív
irányításával a testület tagjai közül új vezérigazgatót bízott meg,
Pankotai Csaba személyében. Pankotai Csaba 2011. júniusa óta az EMG
Médiacsoport Kft. ügyvezetjeként aktív szerepet játszott a
cégcsoport reorganizációjának elindításában és az elmúlt héten
sikeresen lezárult alaptke-emelésben.
A sikeres alaptke-emeléssel felállt új, immár véglegesen a média
terület, azon belül a program kalauzok és a fesztiválok irányában
elkötelezett és egyben nemzetközivé is vált cégcsoport operatív
irányítása a hazai és a külföldi média piacokon tapasztalattal bíró
személyt kíván, ezért került sor a vezérigazgató váltásra. Pankotai
Csaba magyarországi szerepvállalása eltt alapítóként és tulajdonos
menedzserként vett részt a romániai Sapte Seri, illetve a bulgáriai
Programata program kalauz lapcsaládok létrehozásában és eredményes
mködtetésében. Mostantól – tekintettel az említett lapcsaládok,
illetve a budapesti EXIT Magazin EST MEDIA Nyrt. általi
akvizíciójára, melyek keretében Pankotai Csaba operatív szerepe
mellett az EST MEDIA egyik nagyrészvényese is lesz - három ország
piacvezet program kalauz lapcsaládja (több mint 40 kiadvány) és a
kapcsolódó egyéb nyomtatott és online termékek egységes irányítása
és eredményes mködtetése a feladata.
A vezérigazgató váltás az Event üzletág operatív vezetését nem
érinti. Az alaptke-emelés megvalósulásával lezárult Sziget Kft.
akvizícióval a cégcsoport 51 százalékos tulajdonában és teljeskör
konszolidációs körében álló piacvezet fesztiválok irányítását
továbbra is az eddigi, az EST MEDIA-ban részvényesként is érdekelt
szakmai menedzsment végzi.
Budapest, 2011. november 10.
EST MEDIA