Re: nincs cím 2011. november 10. 16:58 zeeh_ Előzmény: #442748 Erősödik a vételi, még a végén lehet, hogy lesz valami? Attól, hogy új bohócot játszik a cirkuszban, nem lesz több a jegybevétel szvsz.