Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #442730

Szállítóknak pénz kell mielőbb. Nyilván nem lesznek olyan hülyék, hogy várnak x ideig, hogy tovább csorogjon lefelé.

Ha lesz még benne meghúzás felfelé, 220-230 fölé már nem kell várni többet szvsz, agyontömték azt a régiót is immár. Valami olyasmit várnék, hogy lezúzzák 100 környékére (vagy hagyják lecsorogni) és onnan pörgetik meg. Persze ha bejön a 12 millió új részvény az addigi 6.8 millió mellé, nyilván gyorsabban eshet, mert nyereség itt nem volt és szvsz nem is nagyon lesz, ha ezeken múlik.