Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

Re: nincs cím

#442813 Princ Előzmény: #442790

Az EST MEDIA Vagyonkezel Nyilvánosan Mköd Részvénytársaság (1036

Budapest, Lajos u. 74-76., Cg. 01-10-043483) ezúton jelenti be, hogy

a Társaság mai napon kinevezett új vezérigazgatója, Pankotai Csaba

úr jelenleg nem rendelkezik EST MEDIA Nyrt. részvényekkel.

Pankotai Csaba úr ugyanakkor részt vett az EST MEDIA Nyrt. 2011.

szeptember 14-én elhatározott alaptke-emelésében, amelynek

keretében mindösszesen 1.325.000 darab, egyenként 200,-Ft névérték,

„A” sorozatú törzsrészvény átvételére vált jogosulttá.

Budapest, 2011. november 10.

Re: nincs cím

#442790 zeeh_ Előzmény: #442788

Az világbajnok mutatvány lenne. Előtte még nézd meg a szállítókat felsoroló közleményt, hogy mi kapcsolódik még ott a bolgár-román csúcsmagazinokhoz. ;) Szvsz semmi nem fog változni.

Re: nincs cím

#442788 Zotya32 Előzmény: #442771

meglátjuk, új emberek, nem voltak érintettek a rádiós mutyiban, elvileg hazájukban is ezt csinálják, szóval esélyt megadhatjuk nekik...

persze van megint részvényem, de nem sok 700 db-ra bővítettem, szóval nem kockáztatok sokat, de ha nem lenne akkor is bizakodnék, hogy hátha látunk egy pozitív fordulatot, és lesz rá példa, hogy nem csak bejutni lehet a T-kategóriába, hanem kikerülni is lehet, hogy vissza lehet hozni a bizalmat... szóval amúgy is szurkolnék nekik, hajrá :))

Re: nincs cím

#442771 zeeh_ Előzmény: #442748

Erősödik a vételi, még a végén lehet, hogy lesz valami?

Attól, hogy új bohócot játszik a cirkuszban, nem lesz több a jegybevétel szvsz.

Re: nincs cím

#442751 Princ Előzmény: #442745

sztem inkább meghúzzák egy kicsit, hogy jó áron tudjanak kiszállni :) Meghúzni könnyű, belevesznek egy-egy nagyobb pakkal...

Re: nincs cím

#442748 Zotya32 Előzmény: #442745

persze, de ők sem lehetnek maguk ellenségei....

ha már ennyi ideje nem kaptak pénzt, akkor még egy fél év türelmi idő beleférhet, ahelyett, hogy egymást taposva 6 ft-ig küldik az árfolyamot....

új vezetés, reorganizáció, stb, szóval logikus lenne, ha ők nyitásban nem öntést kapnának, hanem esélyt a változás véghezviteléhez, nem?

Re: nincs cím

#442745 zeeh_ Előzmény: #442730

Szállítóknak pénz kell mielőbb. Nyilván nem lesznek olyan hülyék, hogy várnak x ideig, hogy tovább csorogjon lefelé.

Ha lesz még benne meghúzás felfelé, 220-230 fölé már nem kell várni többet szvsz, agyontömték azt a régiót is immár. Valami olyasmit várnék, hogy lezúzzák 100 környékére (vagy hagyják lecsorogni) és onnan pörgetik meg. Persze ha bejön a 12 millió új részvény az addigi 6.8 millió mellé, nyilván gyorsabban eshet, mert nyereség itt nem volt és szvsz nem is nagyon lesz, ha ezeken múlik.

Re: nincs cím

#442730 Zotya32 Előzmény: #442723

nem, nem is fogják...

majd pár nap múlva megpörgetik az új tulajok (gondolom), hiszen jönnek az apportos papírok...

viszont így netán lesz arra lehetőség, hogy a szállítók bizalmat szavaznak a cégnek, és vállalnak vmiféle eladási moratóriumot?? az szerintem sokat segítene az árfolyamnak... felfelé....

Re: nincs cím

#442724 zeeh_ Előzmény: #442718

Nem mázlista, hanem jó bizonyítvány arról, hogy a hatóságok valójában kiket is védnek.

Re: nincs cím

#442718 Zotya32 Előzmény: #442700

hoppá! :)

ez várható volt a tavaszi kitárazás után...

mázlista, hogy még szabadlábon van...

és egy jó jel arra, hogy a következő ilyen hír a phyl-től érkezhet :))))

Péter bácsi vegyen erőt magán, és kövesse Dr. Balázs példáját!

Re: nincs cím

#442693 Princ Előzmény: #441714

Dr. Balázs Csaba, a Társaság eddigi elnök-vezérigazgatója a mai

nappal lemondott vezérigazgatói posztjáról. Az Igazgatóság a

lemondást elfogadta és 2011. november 10-tl a Társaság operatív

irányításával a testület tagjai közül új vezérigazgatót bízott meg,

Pankotai Csaba személyében. Pankotai Csaba 2011. júniusa óta az EMG

Médiacsoport Kft. ügyvezetjeként aktív szerepet játszott a

cégcsoport reorganizációjának elindításában és az elmúlt héten

sikeresen lezárult alaptke-emelésben.

A sikeres alaptke-emeléssel felállt új, immár véglegesen a média

terület, azon belül a program kalauzok és a fesztiválok irányában

elkötelezett és egyben nemzetközivé is vált cégcsoport operatív

irányítása a hazai és a külföldi média piacokon tapasztalattal bíró

személyt kíván, ezért került sor a vezérigazgató váltásra. Pankotai

Csaba magyarországi szerepvállalása eltt alapítóként és tulajdonos

menedzserként vett részt a romániai Sapte Seri, illetve a bulgáriai

Programata program kalauz lapcsaládok létrehozásában és eredményes

mködtetésében. Mostantól – tekintettel az említett lapcsaládok,

illetve a budapesti EXIT Magazin EST MEDIA Nyrt. általi

akvizíciójára, melyek keretében Pankotai Csaba operatív szerepe

mellett az EST MEDIA egyik nagyrészvényese is lesz - három ország

piacvezet program kalauz lapcsaládja (több mint 40 kiadvány) és a

kapcsolódó egyéb nyomtatott és online termékek egységes irányítása

és eredményes mködtetése a feladata.

A vezérigazgató váltás az Event üzletág operatív vezetését nem

érinti. Az alaptke-emelés megvalósulásával lezárult Sziget Kft.

akvizícióval a cégcsoport 51 százalékos tulajdonában és teljeskör

konszolidációs körében álló piacvezet fesztiválok irányítását

továbbra is az eddigi, az EST MEDIA-ban részvényesként is érdekelt

szakmai menedzsment végzi.

Budapest, 2011. november 10.

EST MEDIA