Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #442700

hoppá! :)

ez várható volt a tavaszi kitárazás után...

mázlista, hogy még szabadlábon van...

és egy jó jel arra, hogy a következő ilyen hír a phyl-től érkezhet :))))

Péter bácsi vegyen erőt magán, és kövesse Dr. Balázs példáját!