Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #442700hoppá! :)
ez várható volt a tavaszi kitárazás után...
mázlista, hogy még szabadlábon van...
és egy jó jel arra, hogy a következő ilyen hír a phyl-től érkezhet :))))
Péter bácsi vegyen erőt magán, és kövesse Dr. Balázs példáját!