Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #442723

nem, nem is fogják...

majd pár nap múlva megpörgetik az új tulajok (gondolom), hiszen jönnek az apportos papírok...

viszont így netán lesz arra lehetőség, hogy a szállítók bizalmat szavaznak a cégnek, és vállalnak vmiféle eladási moratóriumot?? az szerintem sokat segítene az árfolyamnak... felfelé....