Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #442745

persze, de ők sem lehetnek maguk ellenségei....

ha már ennyi ideje nem kaptak pénzt, akkor még egy fél év türelmi idő beleférhet, ahelyett, hogy egymást taposva 6 ft-ig küldik az árfolyamot....

új vezetés, reorganizáció, stb, szóval logikus lenne, ha ők nyitásban nem öntést kapnának, hanem esélyt a változás véghezviteléhez, nem?