Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #442745persze, de ők sem lehetnek maguk ellenségei....
ha már ennyi ideje nem kaptak pénzt, akkor még egy fél év türelmi idő beleférhet, ahelyett, hogy egymást taposva 6 ft-ig küldik az árfolyamot....
új vezetés, reorganizáció, stb, szóval logikus lenne, ha ők nyitásban nem öntést kapnának, hanem esélyt a változás véghezviteléhez, nem?