Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #442771

meglátjuk, új emberek, nem voltak érintettek a rádiós mutyiban, elvileg hazájukban is ezt csinálják, szóval esélyt megadhatjuk nekik...

persze van megint részvényem, de nem sok 700 db-ra bővítettem, szóval nem kockáztatok sokat, de ha nem lenne akkor is bizakodnék, hogy hátha látunk egy pozitív fordulatot, és lesz rá példa, hogy nem csak bejutni lehet a T-kategóriába, hanem kikerülni is lehet, hogy vissza lehet hozni a bizalmat... szóval amúgy is szurkolnék nekik, hajrá :))