Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Orco

Re: nincs cím

#378887 zeeh_ Előzmény: #378793

9.2 euróért adagolják a mannát.

16:39:45 9.2 619

16:39:45 9.2 250

16:39:45 9.2 131

16:39:08 9.2 69

16:39:08 9.2 250

16:38:09 9.2 1550

16:38:09 9.2 200

16:38:09 9.2 250

16:37:50 9.2 550

16:37:50 9.2 200

16:37:50 9.2 250

16:37:46 9.2 200

16:37:46 9.2 250

16:37:44 9.2 200

16:37:44 9.2 250

16:37:42 9.2 200

16:37:42 9.2 250

Forgalom bő 97 ezer db kint. Lesz itt valami.

Re: nincs cím

#378786 zeeh_ Előzmény: #378726

Kinti könyv érdekes, vételin 16.6k 8,99-9,13 között, eladóin 3.7k 9,21-9,43 euroig.

Re: nincs cím

#378618 zeeh_ Előzmény: #378617

652 db az enyém a mai napból, nyitás után én vettem a 322 db-ot, az nem volt valami nagy kör, mert beraktam eladásra, miután kint nem akart indulni.

Utána 2425-2440-ig én vettem megint. :)

Re: nincs cím

#378617 Fornit Előzmény: #378614

Én meg a 100db-os voltam.

Elmondhatjuk eddig mi voltunk a top eladók (ha ezt az 1db ot nem számítjuk), és az eddigi forgalom negyede :))

Re: nincs cím

#378616 zeeh_ Előzmény: #378615

Én is tartanám, ha java részét a 8.28-as leszúrásban nem szedték volna el tőlem. :-/ Ma jól működnek a megérzéseim. Gondoltam telkó vételt nyitóban, s már 8 Ft-ot ment azóta. Persze azt nem vettem. :-/

Re: nincs cím

#378612 Fornit Előzmény: #378605

2485ön elment amit vettem a faktor célárnál.

Eredetileg 530köré terveztem a vételkor, de ez sem volt rossz.

Kinti könyvben visszaálltak az eladók 9.29 és 9.50közé.

Re: nincs cím

#378609 zeeh_ Előzmény: #378605

10:05:31 9.5 250

10:05:31 9.5 750

10:05:06 9.5 750

10:05:06 9.5 750

10:05:06 9.5 750

10:05:06 9.5 750

10:04:59 9.5 750

10:04:59 9.5 250

10:04:48 9.5 500

10:04:48 9.5 500

10:04:41 9.5 250

10:04:41 9.5 750

10:04:35 9.5 350

10:04:35 9.5 150

Lassan jöhet egy realizáló hullám kint.

Re: nincs cím

#378596 zeeh_ Előzmény: #378584

Fordított fej-váll? Hát... Ha 9.6-ig elmenne, akkor talán rá lehetne fogni.

Itt már a Q1-re kell gyűjtögetni.

09:48:31 9.2 915

09:48:31 9.2 1085

09:45:41 9.2 298

09:45:41 9.2 5000

09:45:41 9.2 205

Felébredt a nagy eladó?

15 percesen mindenesetre tolja a bollit felfelé. MACD beadta a vételi jelet.

Re: nincs cím

#378584 hAliG Előzmény: #378574

50 és 20 napos felé került kint tegnap és ma, úgyhogy 9.6-ig is pattanhat első körben, főleg ha ma este jön valami hírecske :)

Látszik a kintin egy kicsi fordított fej-vállnak tűnő dolog, ~9.7-es nyakvonal, aztán a végére 10.6-ig simán mehet.

Re: nincs cím

#378574 zeeh_ Előzmény: #378570

Kibszott robot most meg lenyomja az árat, pedig vagy 30 Ft-tal kéne feljebb lennünk. Érdekesen működik a masina. Próba pakk a zsebben.

Robot szépen beállt megint pufferelni a vételit.

Re: nincs cím

#378564 zeeh_ Előzmény: #378532

Ebből vajon mi lesz? 9.18 is volt, de elég kicsi kint most a forgalom.

Azt hittem, a 6 órási könyv vételi oldala majd meghízik, de nem nagyon.

Nyitva a kapu lefelé is, egy 5k-s bedobás és pillanat alatt 8.4 vidékére érhet. Mégis csak a jobb vállat rajzolnák kint?