Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #378584Fordított fej-váll? Hát... Ha 9.6-ig elmenne, akkor talán rá lehetne fogni.
Itt már a Q1-re kell gyűjtögetni.
09:48:31 9.2 915
09:48:31 9.2 1085
09:45:41 9.2 298
09:45:41 9.2 5000
09:45:41 9.2 205
Felébredt a nagy eladó?
15 percesen mindenesetre tolja a bollit felfelé. MACD beadta a vételi jelet.