Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #378570

Kibszott robot most meg lenyomja az árat, pedig vagy 30 Ft-tal kéne feljebb lennünk. Érdekesen működik a masina. Próba pakk a zsebben.

Robot szépen beállt megint pufferelni a vételit.