Re: nincs cím 2011. május 5. 9:30 zeeh_ Előzmény: #378570 Kibszott robot most meg lenyomja az árat, pedig vagy 30 Ft-tal kéne feljebb lennünk. Érdekesen működik a masina. Próba pakk a zsebben. Robot szépen beállt megint pufferelni a vételit.