Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #378617

652 db az enyém a mai napból, nyitás után én vettem a 322 db-ot, az nem volt valami nagy kör, mert beraktam eladásra, miután kint nem akart indulni.

Utána 2425-2440-ig én vettem megint. :)