Re: nincs cím 2011. május 5. 10:16 zeeh_ Előzmény: #378617 652 db az enyém a mai napból, nyitás után én vettem a 322 db-ot, az nem volt valami nagy kör, mert beraktam eladásra, miután kint nem akart indulni. Utána 2425-2440-ig én vettem megint. :)