Re: nincs cím 2011. május 5. 10:15 Fornit Előzmény: #378614 Én meg a 100db-os voltam. Elmondhatjuk eddig mi voltunk a top eladók (ha ezt az 1db ot nem számítjuk), és az eddigi forgalom negyede :))