Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #378532Ebből vajon mi lesz? 9.18 is volt, de elég kicsi kint most a forgalom.
Azt hittem, a 6 órási könyv vételi oldala majd meghízik, de nem nagyon.
Nyitva a kapu lefelé is, egy 5k-s bedobás és pillanat alatt 8.4 vidékére érhet. Mégis csak a jobb vállat rajzolnák kint?