Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #378532

Ebből vajon mi lesz? 9.18 is volt, de elég kicsi kint most a forgalom.

Azt hittem, a 6 órási könyv vételi oldala majd meghízik, de nem nagyon.

Nyitva a kapu lefelé is, egy 5k-s bedobás és pillanat alatt 8.4 vidékére érhet. Mégis csak a jobb vállat rajzolnák kint?