Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #378365

Szerintem is, veszek ma

egy próba pakkot,aztán legfeljebb Q1-ig megmarad.

Júniust,júliust,augusztust tőzsdétől távol akarom tölteni. Szenvedés volt a tavaly nyár is,nincs kedvem mozizni megint a nagy semmit. Majd talán az augusztusi gyj szezonban ránézek,de egyébként nem tervezem.