Re: nincs cím 2011. május 5. 10:09 Fornit Előzmény: #378605 2485ön elment amit vettem a faktor célárnál. Eredetileg 530köré terveztem a vételkor, de ez sem volt rossz. Kinti könyvben visszaálltak az eladók 9.29 és 9.50közé.