Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#376371 hAliG Előzmény: #376365

Én sem gondoltam volna, de igazából most van egy szinten a kintivel..

Pedig ma lehetett volna gyűjteni egy csomót! Fenébe, hogy nem úgy mennek a dolgaim, ahogy terveztem :)

Re: nincs cím

#376291 zeeh_ Előzmény: #376284

Egyszer élünk, kgy-t megvárom most már.

Ft erősödik, népi megfigyelés szerint olyankor Orco rally lesz. De jelen állás szerint rossz a megfigyelés. :(

Re: nincs cím

#376246 zeeh_ Előzmény: #376035

Ahhoz képest, hogy tegnap leöntötték a végére, itthon a könyvben maradt a tegnapi állapot, mintha mi sem történt volna. Ez számomra azt jelzi, hogy a 8.61-es tegnapi záró is a pánikoltatás része volt, hogy még ma elszedjék a remegőktől.

Re: nincs cím

#376035 zeeh_ Előzmény: #376031

A tegnapi és a mai adagot tuti,hogy nem kicsik vették meg. Volt ma 8.6 alatt is,miért nem akkor öntötték piacra? Szerintem is pakk átadás zajlik, tartom,nem adom el.

Re: nincs cím

#376031 hAliG Előzmény: #376028

De eddig úgy néz ki, hogy van egy nagy eladó (vagy több) és egy nagy vevő (vagy több).

Továbbra is úgy gondolom, amit ma leírtam, hogy pakkátadás megy. OTT-ék jelentenek majd, vagy valaki más? :)

Re: nincs cím

#376030 zeeh_ Előzmény: #376026

De valaki meg is vette ezt a pakkot.

Én most már megvárom a péntek reggelt.

Csak leküldték a végére …

#376023 zeeh_

Csak leküldték a végére 8.61-re. :-/

Ha holnap visszahúznák, még nem lenne veszve semmi.

Re: nincs cím

#375995 zeeh_ Előzmény: #375934

2420-as záró.

Kint már 79k a forgalom, közel 4 ezerrel több eddig, mint tegnap. Dojit rajzolnak mára? Már 8.73

Re: nincs cím

#375934 zeeh_ Előzmény: #375917

Na, most meg a vételi van felpufizva.

3 1 151 8.70

2 1 000 8.65

1 1 000 8.64

2 2 500 8.63

3 2 550 8.60

Túlságosan is, lesz itt még egy 8.6-os paráztatás...

Re: nincs cím

#375917 zeeh_ Előzmény: #375855

Megkezdték a felhúzást a srácok. Valaki nagyon ügyesen porszívózik ma is.

15:16:03 8.7 200

15:15:57 8.7 100

15:15:57 8.7 200

15:15:38 8.7 89

15:15:38 8.7 200

15:15:38 8.7 29

15:15:38 8.7 400

15:15:31 8.69 400

15:15:31 8.69 1100

15:15:31 8.69 200

Záró tipp: 8.77 vagy 8.78, hogy zöld legyen a mai nap is ekkora forgalom mellett.

Re: nincs cím

#375855 zeeh_ Előzmény: #375849

Hmm, ezek olvassák a Stocklandyardot? :))

8.59

Akkor most beírom, hogy fel kéne húzni 8.8-ig, hátha... :))

matgab! Itt az idő búcsút intened a pakkodnak, pénteken el kell indulnia. :)

Re: nincs cím

#375849 zeeh_ Előzmény: #375847

Meg is kapta.

Ami jár, az jár. :))

Szvsz magukra öntik, ez a játék megy már egy ideje, kezd nagyon átlátszó lenni. Ha nagy genyák akarnak lenni, akkor 8.5-ig is leküldik és csak a nap végén húzzák vissza, de csak 8.75 vidékére, hogy még holnap tudjanak egy kört futni.