Re: nincs cím 2011. április 27. 11:56 zeeh_ Előzmény: #375849 Hmm, ezek olvassák a Stocklandyardot? :)) 8.59 Akkor most beírom, hogy fel kéne húzni 8.8-ig, hátha... :)) matgab! Itt az idő búcsút intened a pakkodnak, pénteken el kell indulnia. :)