Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#375834 zeeh_ Előzmény: #375833

Q1-nek jónak kell lennie főként a Leipziger Platznak köszönhetően, de nagyot majd az a hír fog szólni, ha bejelentik, a Sky Office is elkelt.

Robot 271 Ft-os euróval számol, milyen rendes. :)

Re: nincs cím

#375833 akpo7 Előzmény: #375828

Francba, h. nem jartam arra, amikor osztogattak... :)

Amugy a bennfentes vasarlas a kgy elott par nappal nekem inkabb azt jelenti, h. semmilyen nagyobb hordereju hir nem fog napvilagot latni. Raadasul a Q1 press release elott csinalja, az is elegge karcos.

De lehet, csak en nemtom, hogy kell ezt csinalni. :)

Re: nincs cím

#375829 zeeh_ Előzmény: #375828

Meg van pakolva 8.6-ig a vételi, szvsz lemennek eddig megint csak az újabb para hullám miatt.

Re: nincs cím

#375828 hAliG Előzmény: #375822

Tavaly áprilisban (a túlélés jegyében) néhány kötvényes kapott ~5 euróért ~2-3milla rv-t ;)

Szvsz ezeket vette át a két új nagybüffencs, meg ezeket veszi át Orco. Így mindenki jól jár. A kötvényesek pénzhez jutnak, cserébe hagyták átütemezni a kötvényeket, a cég meg fellélegezhetett. A beszálló nagybüfik meg 20 ojróig húzták volna az árat, ha 1,5milla rv-t meg akarnak venni sima piacon. Így kaptak ők is óccsón.

Re: nincs cím

#375825 zeeh_ Előzmény: #375822

Lehet, ezért van erővel lent tartva az ár?

A tegnapi 70k-t se kicsik vették meg, java részét 8.8-8.84 között. Arról pénteken lehet bejelentés.

Kint folytatódik a paráztató műsor.

8,7

Re: nincs cím

#375822 akpo7 Előzmény: #375815

3 munkanapon belul van. :)

Lehet, akkor ezeknek az arcoknak tartjak lenn. Mas ertelmes okot nem tudok. Bar jo lenne tudni azt is, ki passzolgat nekik ilyen nagysagu pakkokat.

Re: nincs cím

#375815 zeeh_ Előzmény: #375812

Igen, 1.4 millió db körüli szám volt.

Nem kapkodták el a bejelentést, április 19-én vette, ma április 27-e van.

Re: nincs cím

#375812 hAliG Előzmény: #375805

Lehet, hogy elkezdték az srv-t..

Mennyi is volt a max.? Ha jól emlékszem 1.4millió db rv-t szándékoznak begyűjteni.

Re: nincs cím

#375764 hAliG Előzmény: #375761

Az látszik, hogy nyomás alatt tartják és nagy valószínűséggel mesterségesen.

Hasonló volt, amikor gyűjtötte a két új nagybüfi, csak most egy kicsivel durvábban csinálja valaki.

Nem tudok olyan dologtól (már két éve foglalkozom ORCO-val) ami veszélyes lenne most..

Re: nincs cím

#375763 zeeh_ Előzmény: #375761

Tegnap szerintem pakk átadás ment 8.8-8.84 között.

Holnap kgy, én tartani fogom péntekig, aztán lesz, ami lesz.

8.68, de egyből kivették 8.8-ig azt a 6659 db-ot.

Szerintem ez még mindig a kirázó program.

Re: nincs cím

#375761 akpo7 Előzmény: #375758

Kezd ez igy kicsit problemas lenni. Ha ilyen hangulatban keptelen megmozdulni, mi lesz vele, ha jon egy 2-3 napos zutty es semmi hir nem tamogatja meg???

Re: nincs cím

#375759 zeeh_ Előzmény: #375758

Illene.

Tegnap nagy forgalom volt 8.8-8.84 között, most meg letörne?

Szvsz ez még a paráztató program része, amit rohadt jól csinálnak Ha ebből nem hullanak ki a remegők, akkor semmiből.

Tegnap vették, mint a cukrot, most meg ekkora gondot okozna 11k megvétele 9.05-ig? Nagy genyák.

Re: nincs cím

#375758 hAliG Előzmény: #375751

Illene meghúzniuk felfelé, mert most már tényleg pengeélen táncolunk, ha ez letörik..