Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #376031

A tegnapi és a mai adagot tuti,hogy nem kicsik vették meg. Volt ma 8.6 alatt is,miért nem akkor öntötték piacra? Szerintem is pakk átadás zajlik, tartom,nem adom el.