Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #376028

De eddig úgy néz ki, hogy van egy nagy eladó (vagy több) és egy nagy vevő (vagy több).

Továbbra is úgy gondolom, amit ma leírtam, hogy pakkátadás megy. OTT-ék jelentenek majd, vagy valaki más? :)