Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #375847Meg is kapta.
Ami jár, az jár. :))
Szvsz magukra öntik, ez a játék megy már egy ideje, kezd nagyon átlátszó lenni. Ha nagy genyák akarnak lenni, akkor 8.5-ig is leküldik és csak a nap végén húzzák vissza, de csak 8.75 vidékére, hogy még holnap tudjanak egy kört futni.