Re: nincs cím 2011. április 28. 10:30 zeeh_ Előzmény: #376284 Egyszer élünk, kgy-t megvárom most már. Ft erősödik, népi megfigyelés szerint olyankor Orco rally lesz. De jelen állás szerint rossz a megfigyelés. :(