Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #376284

Egyszer élünk, kgy-t megvárom most már.

Ft erősödik, népi megfigyelés szerint olyankor Orco rally lesz. De jelen állás szerint rossz a megfigyelés. :(