Én sem gondoltam volna, de igazából most van egy szinten a kintivel..
Pedig ma lehetett volna gyűjteni egy csomót! Fenébe, hogy nem úgy mennek a dolgaim, ahogy terveztem :)
Én sem gondoltam volna, de igazából most van egy szinten a kintivel..
Pedig ma lehetett volna gyűjteni egy csomót! Fenébe, hogy nem úgy mennek a dolgaim, ahogy terveztem :)
2275
Durva, nem hittem volna, hogy 2780 után eddig vissza fog jönni.
Egyszer élünk, kgy-t megvárom most már.
Ft erősödik, népi megfigyelés szerint olyankor Orco rally lesz. De jelen állás szerint rossz a megfigyelés. :(
http://www.imagebam.com/image/08f323129869302
Ma kgy, holnap reggel lesz érdekes, hogy merre tovább.
Ahhoz képest, hogy tegnap leöntötték a végére, itthon a könyvben maradt a tegnapi állapot, mintha mi sem történt volna. Ez számomra azt jelzi, hogy a 8.61-es tegnapi záró is a pánikoltatás része volt, hogy még ma elszedjék a remegőktől.
A tegnapi és a mai adagot tuti,hogy nem kicsik vették meg. Volt ma 8.6 alatt is,miért nem akkor öntötték piacra? Szerintem is pakk átadás zajlik, tartom,nem adom el.
De eddig úgy néz ki, hogy van egy nagy eladó (vagy több) és egy nagy vevő (vagy több).
Továbbra is úgy gondolom, amit ma leírtam, hogy pakkátadás megy. OTT-ék jelentenek majd, vagy valaki más? :)
De valaki meg is vette ezt a pakkot.
Én most már megvárom a péntek reggelt.
Hát elég szarul néz így ki... Jó nagy pakkal nyomták agyon.
Csak leküldték a végére 8.61-re. :-/
Ha holnap visszahúznák, még nem lenne veszve semmi.
2420-as záró.
Kint már 79k a forgalom, közel 4 ezerrel több eddig, mint tegnap. Dojit rajzolnak mára? Már 8.73
Na, most meg a vételi van felpufizva.
3 1 151 8.70
2 1 000 8.65
1 1 000 8.64
2 2 500 8.63
3 2 550 8.60
Túlságosan is, lesz itt még egy 8.6-os paráztatás...
Megkezdték a felhúzást a srácok. Valaki nagyon ügyesen porszívózik ma is.
15:16:03 8.7 200
15:15:57 8.7 100
15:15:57 8.7 200
15:15:38 8.7 89
15:15:38 8.7 200
15:15:38 8.7 29
15:15:38 8.7 400
15:15:31 8.69 400
15:15:31 8.69 1100
15:15:31 8.69 200
Záró tipp: 8.77 vagy 8.78, hogy zöld legyen a mai nap is ekkora forgalom mellett.
Hmm, ezek olvassák a Stocklandyardot? :))
8.59
Akkor most beírom, hogy fel kéne húzni 8.8-ig, hátha... :))
matgab! Itt az idő búcsút intened a pakkodnak, pénteken el kell indulnia. :)
Meg is kapta.
Ami jár, az jár. :))
Szvsz magukra öntik, ez a játék megy már egy ideje, kezd nagyon átlátszó lenni. Ha nagy genyák akarnak lenni, akkor 8.5-ig is leküldik és csak a nap végén húzzák vissza, de csak 8.75 vidékére, hogy még holnap tudjanak egy kört futni.