Meglepően jól tartjuk itthon magunkat, még.
Ezt a szopatást, már 8.61
Kirázás volt a javából.
Vajon sikerül-e neki visszatérni 8.7 vidékére zárásra?
8,46 kb 2260-as árat indokolna...
RSI 36, utoljára tavaly novemberben volt ennyi.
8,28
Ennek nyekk...
Ha innen visszamegy, akkor ez über brtuál szopatás volt.
Kivert a víz. Huhhh.. :)
Bizony. :)
Ma meglesz az alja és irányváltás jön.
2290 körül kéne állnunk, ehhez képest 2355.
Ma kiráznak mindenkit kint is belőle.
Szép műsor lenne, ha kitépnék kint 9 euroig mindjárt. :) Tuti sok eladó lehet kint vevőre várva.
Ejj, ma lehetne szépen gyűjtögetni, ha szabad lenne a lóvé :)
Mert a kényszer nagy úr és muszáj volt tartani az eco bukó fedezetére.
8,58
Nem szeretnélek szekálni, de mikor volt már 10%-os profitod, akkor miért nem tettél be egy profitvédő stoppot?
Érdekes, hogy mennyi vevő van nálunk és nem kapnak, megint 50 Ft-tal feljebb vagyunk.
273 Ft-os euróval számol a masina.
8,67
8,68
2320 vidékére le kéne néznie rövidesen.
Megjött a 2932 db-os, de ismét 1532 db-bal riogat.
Persze a 2340-es tétel miatt lehet, hogy a robot megint nem engedi lejjebb az árat, mint amikor a résbetöltést vártuk nem is oly rég.
Nocsak, 8.8
Másik irányba vártam.
Ez még mindig 2350 magassága és a robot nem ad. Érdekes...
Hmm... Milyen érdekes, hogy 80 perce senkinek nincs a portfóliójában legalább 1k, hogy 8.7 alá küldje. :)
Valószínű, de mernék rá fogadni, hogy elmennek 8.65 vidékéig (2300-2310 Ft, ha a robot leönti), mielőtt fordulna.
Amióta bekerült az a 627 db-os csomag, nem dobálja a robot se.
A héten szerintem még itt "pusztulunk"...
http://www.kephost.com/images4/2011/4/19/s8d99yrdowtxb475asw7.png
Így állunk most.
http://www.imagebam.com/image/0ce844128589293
Még mehet lefelé, de már nem sokat elvileg, max. 2300 talán. Szerintem kint be fogják ma küldeni 8,7 alá csak a show kedvéért.
2300-2350 között érdemes horgászni.