Re: nincs cím 2011. április 19. 12:17 zeeh_ Előzmény: #373501 Valószínű, de mernék rá fogadni, hogy elmennek 8.65 vidékéig (2300-2310 Ft, ha a robot leönti), mielőtt fordulna. Amióta bekerült az a 627 db-os csomag, nem dobálja a robot se.