Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #373501

Valószínű, de mernék rá fogadni, hogy elmennek 8.65 vidékéig (2300-2310 Ft, ha a robot leönti), mielőtt fordulna.

Amióta bekerült az a 627 db-os csomag, nem dobálja a robot se.