Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#373612 zeeh_ Előzmény: #373610

Meglepően jól tartjuk itthon magunkat, még.

Ezt a szopatást, már 8.61

Kirázás volt a javából.

Re: nincs cím

#373610 zeeh_ Előzmény: #373605

Vajon sikerül-e neki visszatérni 8.7 vidékére zárásra?

8,46 kb 2260-as árat indokolna...

RSI 36, utoljára tavaly novemberben volt ennyi.

Re: nincs cím

#373605 zeeh_ Előzmény: #373600

8,28

Ennek nyekk...

Ha innen visszamegy, akkor ez über brtuál szopatás volt.

Kivert a víz. Huhhh.. :)

Re: nincs cím

#373600 zeeh_ Előzmény: #373599

Bizony. :)

Ma meglesz az alja és irányváltás jön.

2290 körül kéne állnunk, ehhez képest 2355.

Ma kiráznak mindenkit kint is belőle.

Szép műsor lenne, ha kitépnék kint 9 euroig mindjárt. :) Tuti sok eladó lehet kint vevőre várva.

Re: nincs cím

#373598 zeeh_ Előzmény: #373594

Mert a kényszer nagy úr és muszáj volt tartani az eco bukó fedezetére.

8,58

Re: nincs cím

#373594 pepe01 Előzmény: #373590

Nem szeretnélek szekálni, de mikor volt már 10%-os profitod, akkor miért nem tettél be egy profitvédő stoppot?

Re: nincs cím

#373586 zeeh_ Előzmény: #373585

Érdekes, hogy mennyi vevő van nálunk és nem kapnak, megint 50 Ft-tal feljebb vagyunk.

273 Ft-os euróval számol a masina.

8,67

Re: nincs cím

#373584 zeeh_ Előzmény: #373572

8,68

2320 vidékére le kéne néznie rövidesen.

Megjött a 2932 db-os, de ismét 1532 db-bal riogat.

Persze a 2340-es tétel miatt lehet, hogy a robot megint nem engedi lejjebb az árat, mint amikor a résbetöltést vártuk nem is oly rég.

Re: nincs cím

#373572 zeeh_ Előzmény: #373562

Nocsak, 8.8

Másik irányba vártam.

Ez még mindig 2350 magassága és a robot nem ad. Érdekes...

Re: nincs cím

#373562 zeeh_ Előzmény: #373504

Hmm... Milyen érdekes, hogy 80 perce senkinek nincs a portfóliójában legalább 1k, hogy 8.7 alá küldje. :)

Re: nincs cím

#373504 zeeh_ Előzmény: #373501

Valószínű, de mernék rá fogadni, hogy elmennek 8.65 vidékéig (2300-2310 Ft, ha a robot leönti), mielőtt fordulna.

Amióta bekerült az a 627 db-os csomag, nem dobálja a robot se.

Re: nincs cím

#373423 zeeh_ Előzmény: #373422

Én is attól vártam, de az nem jött be.

2300-nál lejjebb nagyon nem kéne mennie.