Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #373423Így állunk most.
http://www.imagebam.com/image/0ce844128589293
Még mehet lefelé, de már nem sokat elvileg, max. 2300 talán. Szerintem kint be fogják ma küldeni 8,7 alá csak a show kedvéért.
2300-2350 között érdemes horgászni.