Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #373465A héten szerintem még itt "pusztulunk"...
http://www.kephost.com/images4/2011/4/19/s8d99yrdowtxb475asw7.png
A héten szerintem még itt "pusztulunk"...
http://www.kephost.com/images4/2011/4/19/s8d99yrdowtxb475asw7.png