Re: nincs cím 2011. április 19. 13:46 zeeh_ Előzmény: #373585 Érdekes, hogy mennyi vevő van nálunk és nem kapnak, megint 50 Ft-tal feljebb vagyunk. 273 Ft-os euróval számol a masina. 8,67