Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #373599Bizony. :)
Ma meglesz az alja és irányváltás jön.
2290 körül kéne állnunk, ehhez képest 2355.
Ma kiráznak mindenkit kint is belőle.
Szép műsor lenne, ha kitépnék kint 9 euroig mindjárt. :) Tuti sok eladó lehet kint vevőre várva.