Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #373599

Bizony. :)

Ma meglesz az alja és irányváltás jön.

2290 körül kéne állnunk, ehhez képest 2355.

Ma kiráznak mindenkit kint is belőle.

Szép műsor lenne, ha kitépnék kint 9 euroig mindjárt. :) Tuti sok eladó lehet kint vevőre várva.