Most jön a 3as pont.
Egyelőre úgy tűnik,hogy nagyon.
Nem gondoltam,hogy eddig vissza fog majd nézni,de ez van.
Hát igen, ez attól függ, hogy mennyire akarják kirázni a kis büfiket a nagyobb hallak...
Kint kevésbé, 9.13
Ezek képesek lesznek lenyomni 9-ig,esetleg alá kicsivel.
Bolli alsó már nem lesz nagyon messze a 9-től,ahogy az 50 napos sem jövő hét közepére.
Még mindig lefelé nyomják, 50 napos vagy az alsó Bollinger érintésére gyúrnának, ami holnap már 8.85 körül lehet, jövő hét közepén pedig már 9 körül?
Közben 9.15 is kiöntve. Keményen nyomják. Lassan itthon is jöhet egy öntés.
Majd meglátjuk, hogy meddig megy majd el kint és meddig húzza magával itthon.
A 3000 Ft necces lehet, de elvileg át kéne majd vinnie. Sok függ attól, hogy addigra milyen EUR/HUF árfolyam lesz, mert ha a kancsal miniszter és gittegylete intéz egy 250-255 Ft-os eurót, akkor bambi a 3k feletti régiónak még egy ideig.
Ma sem fog még megindulni fel, szépen megrakták az eladói oldalt.
Itthon teljesült, de kint még nem.
Ez a papír pedig úgy viselkedik, ahogy kint.
9.15, mindjárt kapnak a sorban állók...
Sziasztok!
A fej-váll alakzat szinte soha nem rajz szerint teljesül, erre kár alapozni.
Előkerült a vételi erő.
970 db 2445-2460 között.
A 2932 db-os vajon elő mer-e bújni ma is? :)
Fosra írtam:
A teljes szimmetriát feltételezve a fordított fej-vállnak (egyébként eddig szinte teljesen szimmetrikusan halad bizonyos szempontból), akkor május 3-4-re tenném a ~12 euró elérését.
9.28 lett a vége. Franciák szépen rajzolják a chartot. :)
Szemmel láthatóan már támasztották ma, de fel még nem engedték. Még 2-3 napig ezen a vidéken fog tanyázni. (Kivéve, ha holnap este a csütörtöki hagyományoknak megfelelően nem jön valami jó hír.)
1 805 9.18
1 200 9.17
1 300 9.16
5 000 9.15
1 600 9.13
1 068 9.10
180 9.03
600 9.02
200 9.01
2 417 9.00
Kint az ING megvédi a poziját szvsz.. Ha 1.6mrd Ftja volt Orcora, akkor van még ott puskapor a védelemre :)
Tegnap is záróban jött a lekötő. Kinti árat elnézve a 2445-ös vevő kapni fog.
12:29:48 9.25 256
12:29:45 9.25 95
12:29:45 9.25 270
12:29:45 9.25 392
12:29:45 9.25 1154
12:28:30 9.25 2088
12:28:30 9.25 652
12:28:30 9.25 652
12:28:30 9.25 454
12:27:09 9.25 198
12:27:09 9.3 198
12:27:09 9.3 300
12:27:09 9.3 250
12:27:09 9.3 267
12:27:09 9.29 314
12:27:09 9.29 85
12:27:09 9.25 303
12:26:08 9.25 349
12:26:08 9.27 348
12:26:08 9.25 652
12:25:11 9.29 915
12:25:11 9.27 2000
12:25:11 9.25 652
12:25:11 9.25 250
12:25:11 9.24 183
Amint indulna, visszaverik. Még nincs itt az ideje.
Nem tudom, hogy ki az, de ez tuti nem a robot és még gyűjteni akar a meglévő mellé. Jó a taktikája, mert tényleg akkora pakk, amit látva a kicsik inkább bele se vesznek. Sőt! Még akár el is dobják. Megnézném, hogy mit lépne, ha kint hirtelen kitépnék 9.7-ig. :)) Lenne-e elég ideje visszavonni a csomagot? :)