Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #371489

Még mindig lefelé nyomják, 50 napos vagy az alsó Bollinger érintésére gyúrnának, ami holnap már 8.85 körül lehet, jövő hét közepén pedig már 9 körül?

Közben 9.15 is kiöntve. Keményen nyomják. Lassan itthon is jöhet egy öntés.