Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #371489Még mindig lefelé nyomják, 50 napos vagy az alsó Bollinger érintésére gyúrnának, ami holnap már 8.85 körül lehet, jövő hét közepén pedig már 9 körül?
Közben 9.15 is kiöntve. Keményen nyomják. Lassan itthon is jöhet egy öntés.