Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #371472Majd meglátjuk, hogy meddig megy majd el kint és meddig húzza magával itthon.
A 3000 Ft necces lehet, de elvileg át kéne majd vinnie. Sok függ attól, hogy addigra milyen EUR/HUF árfolyam lesz, mert ha a kancsal miniszter és gittegylete intéz egy 250-255 Ft-os eurót, akkor bambi a 3k feletti régiónak még egy ideig.
Ma sem fog még megindulni fel, szépen megrakták az eladói oldalt.