Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#371803 zeeh_ Előzmény: #371790

Egyelőre úgy tűnik,hogy nagyon.

Nem gondoltam,hogy eddig vissza fog majd nézni,de ez van.

Re: nincs cím

#371790 Koffein Előzmény: #371762

Hát igen, ez attól függ, hogy mennyire akarják kirázni a kis büfiket a nagyobb hallak...

Re: nincs cím

#371762 zeeh_ Előzmény: #371746

Kint kevésbé, 9.13

Ezek képesek lesznek lenyomni 9-ig,esetleg alá kicsivel.

Bolli alsó már nem lesz nagyon messze a 9-től,ahogy az 50 napos sem jövő hét közepére.

Re: nincs cím

#371556 zeeh_ Előzmény: #371489

Még mindig lefelé nyomják, 50 napos vagy az alsó Bollinger érintésére gyúrnának, ami holnap már 8.85 körül lehet, jövő hét közepén pedig már 9 körül?

Közben 9.15 is kiöntve. Keményen nyomják. Lassan itthon is jöhet egy öntés.

Re: nincs cím

#371489 zeeh_ Előzmény: #371472

Majd meglátjuk, hogy meddig megy majd el kint és meddig húzza magával itthon.

A 3000 Ft necces lehet, de elvileg át kéne majd vinnie. Sok függ attól, hogy addigra milyen EUR/HUF árfolyam lesz, mert ha a kancsal miniszter és gittegylete intéz egy 250-255 Ft-os eurót, akkor bambi a 3k feletti régiónak még egy ideig.

Ma sem fog még megindulni fel, szépen megrakták az eladói oldalt.

Re: nincs cím

#371472 zeeh_ Előzmény: #371471

Itthon teljesült, de kint még nem.

Ez a papír pedig úgy viselkedik, ahogy kint.

9.15, mindjárt kapnak a sorban állók...

Re: nincs cím

#371471 pepe01 Előzmény: #371329

Sziasztok!

A fej-váll alakzat szinte soha nem rajz szerint teljesül, erre kár alapozni.

Re: nincs cím

#371469 zeeh_ Előzmény: #371329

Előkerült a vételi erő.

970 db 2445-2460 között.

A 2932 db-os vajon elő mer-e bújni ma is? :)

Re: nincs cím

#371329 hAliG Előzmény: #371328

Fosra írtam:

A teljes szimmetriát feltételezve a fordított fej-vállnak (egyébként eddig szinte teljesen szimmetrikusan halad bizonyos szempontból), akkor május 3-4-re tenném a ~12 euró elérését.

Re: nincs cím

#371297 zeeh_ Előzmény: #371294

Szemmel láthatóan már támasztották ma, de fel még nem engedték. Még 2-3 napig ezen a vidéken fog tanyázni. (Kivéve, ha holnap este a csütörtöki hagyományoknak megfelelően nem jön valami jó hír.)

1 805 9.18

1 200 9.17

1 300 9.16

5 000 9.15

1 600 9.13

1 068 9.10

180 9.03

600 9.02

200 9.01

2 417 9.00

Re: nincs cím

#371294 hAliG Előzmény: #371291

Kint az ING megvédi a poziját szvsz.. Ha 1.6mrd Ftja volt Orcora, akkor van még ott puskapor a védelemre :)

Re: nincs cím

#371291 zeeh_ Előzmény: #371290

Tegnap is záróban jött a lekötő. Kinti árat elnézve a 2445-ös vevő kapni fog.

Re: nincs cím

#371143 zeeh_ Előzmény: #371071

12:29:48 9.25 256

12:29:45 9.25 95

12:29:45 9.25 270

12:29:45 9.25 392

12:29:45 9.25 1154

12:28:30 9.25 2088

12:28:30 9.25 652

12:28:30 9.25 652

12:28:30 9.25 454

12:27:09 9.25 198

12:27:09 9.3 198

12:27:09 9.3 300

12:27:09 9.3 250

12:27:09 9.3 267

12:27:09 9.29 314

12:27:09 9.29 85

12:27:09 9.25 303

12:26:08 9.25 349

12:26:08 9.27 348

12:26:08 9.25 652

12:25:11 9.29 915

12:25:11 9.27 2000

12:25:11 9.25 652

12:25:11 9.25 250

12:25:11 9.24 183

Amint indulna, visszaverik. Még nincs itt az ideje.

Re: nincs cím

#371071 zeeh_ Előzmény: #371070

Nem tudom, hogy ki az, de ez tuti nem a robot és még gyűjteni akar a meglévő mellé. Jó a taktikája, mert tényleg akkora pakk, amit látva a kicsik inkább bele se vesznek. Sőt! Még akár el is dobják. Megnézném, hogy mit lépne, ha kint hirtelen kitépnék 9.7-ig. :)) Lenne-e elég ideje visszavonni a csomagot? :)