Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #371070Nem tudom, hogy ki az, de ez tuti nem a robot és még gyűjteni akar a meglévő mellé. Jó a taktikája, mert tényleg akkora pakk, amit látva a kicsik inkább bele se vesznek. Sőt! Még akár el is dobják. Megnézném, hogy mit lépne, ha kint hirtelen kitépnék 9.7-ig. :)) Lenne-e elég ideje visszavonni a csomagot? :)