Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #371294

Szemmel láthatóan már támasztották ma, de fel még nem engedték. Még 2-3 napig ezen a vidéken fog tanyázni. (Kivéve, ha holnap este a csütörtöki hagyományoknak megfelelően nem jön valami jó hír.)

1 805 9.18

1 200 9.17

1 300 9.16

5 000 9.15

1 600 9.13

1 068 9.10

180 9.03

600 9.02

200 9.01

2 417 9.00