Re: nincs cím 2011. április 14. 8:56 zeeh_ Előzmény: #371471 Itthon teljesült, de kint még nem. Ez a papír pedig úgy viselkedik, ahogy kint. 9.15, mindjárt kapnak a sorban állók...