Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #371471

Itthon teljesült, de kint még nem.

Ez a papír pedig úgy viselkedik, ahogy kint.

9.15, mindjárt kapnak a sorban állók...