Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #371291

Kint az ING megvédi a poziját szvsz.. Ha 1.6mrd Ftja volt Orcora, akkor van még ott puskapor a védelemre :)