Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#369819 hAliG Előzmény: #369803

Lehet ma érdemes lett volna 2600 környékére eladásra berakni néhányat... Az az érzésem, ahogy írtad már kint a 20 napost érinteni fogja még.

Szegény robotka meg nem tudja, hogy itthon bux kosárba került, és azért csipegetik :D

de legalább keres vele pénzt, jól jár.

Re: nincs cím

#369785 zeeh_ Előzmény: #369638

Robot pajti ismét próbálja a karámban tartani az ungarische Orco bikát. :D

Előkapta a feltöltőkártyát, lekaparta a kódot és tölti a 2600-at.

Valaki megint bevásárolt egy szép pakkot.

Re: nincs cím

#369545 zeeh_ Előzmény: #369538

Csak ezt a rohadt forintot ne vennék ennyire.

Semmi alapja nincs, MNYP pénzből álcázzák a banyát továbbra is, semmi érdemi reform nincs.

Re: nincs cím

#369538 Koffein Előzmény: #369486

Sok volt a hiszti, így a robot bedurcizott oszt tisztába rakta az hungárise almot, hogy mostmár csitt legyen :D

Re: nincs cím

#369486 zeeh_ Előzmény: #369444

"Mindössze" 3k eladás áll 2535-ön, miközben szinte már alatta vagyunk a kinti árnak.

Update: Eltűnt.

Re: nincs cím

#369444 zeeh_ Előzmény: #369441

Az a baj, hogy a forint ellenünk játszik ezzel az erősödéssel.

Egy 275 Ft-os EUR/HUF árfolyammal kiegyeznék.

Re: nincs cím

#369441 akpo7 Előzmény: #369382

Ha meg egyszer 10 EUR lesz kinn, az majd megadja a lokest. Addig ugy nezem, tili-toli lesz itt.

Re: nincs cím

#369440 zeeh_ Előzmény: #369382

Valaki kint azért gyűjtögeti:

12:34:08 9.64 278

12:34:08 9.63 328

12:33:48 9.64 2008

12:33:48 9.64 278

12:33:48 9.64 1000

12:33:48 9.63 1000

12:33:48 9.62 268

De ilyen is volt:

10:31:12 9.64 43

10:31:12 9.64 67

10:29:37 9.64 211

10:16:50 9.6 3486

10:16:50 9.6 200

12:33:48 9.62 194

12:33:48 9.61 139

12:33:48 9.61 113

Re: nincs cím

#369382 zeeh_ Előzmény: #369355

Ó, b+!

2520

Átállították az euro árfolyamot, most már 261-gyel számol.