Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#369175 hAliG Előzmény: #369170

Nem volt erőm átolvasni.. olyan mintha a kgy napirendi pontokhoz lenne valami..

Re: nincs cím

#369102 zeeh_ Előzmény: #369093

Öntike.

2610 lesz a záró szerintem, ahonnan pont egy limites napra lenne a 3000...

(De ez még később lesz.)

Re: nincs cím

#369093 zeeh_ Előzmény: #369088

9.75

Lassan megszűnik az árfolyamok közötti különbség, még cirka 25 Ft, de ez már elenyésző.

Re: nincs cím

#369000 hAliG Előzmény: #368951

Robotba elfelejtették beletáplálni a 263Ft-os eurót :D

Még 268 Ft-ossal dolgozik :D

Re: nincs cím

#368951 zeeh_ Előzmény: #368937

:DD

Elvileg ma helyreáll az ár különbség, ha a csigások is úgy akarják. Menjen szépen napi 1-2%-okat, az simán jó.

Re: nincs cím

#368937 Koffein Előzmény: #368921

Ilyen, amikor egyik alom (jelen esetben a bét.en szereplő) vérszemet kap és a karám ajtaját döngeti, és döngeti, és dönget, a kidobó legények, meg nem bírják lefojtani az idő előtti kitörést... Viki is megmondta, magyar földön, magyar orco, nehogy má a franciák mondják meg, hogy merre menjen az éti csiga :D

Na jól van, mára bezár a móka, megyek dolgozni. :)))

Re: nincs cím

#368921 zeeh_ Előzmény: #368912

Ez kész! :DDDD

Újabb fék 2680-on, 3k.

Brutál, ilyet se lehet minden nap látni, hogy 6k áll útban.

Re: nincs cím

#368912 Koffein Előzmény: #368900

Felébredt mikrobi? :)

Akkor induljon a limbo láz, mert a pesti parketten az Orco bikája a karámot veri széjjel, annyira menni akar, hogy még a csigaevők robotja is alig tudja vissza verni a kitörési próbálkozásait :D

Re: nincs cím

#368900 zeeh_ Előzmény: #368895

Bízzunk benne. Milyen jól mutatna egy 3300-as ár. :)

Az erős Ft amúgy sem tesz jót az exportőr cégeknek, ez pedig már az a szint, ami szerintem nekik árt. Lényegében csak exportáló cégek éldegélnek valamennyire, a többi vagy lehúzta a rolót vagy a tartalékokat éli fel.

Ami kint megy, az már a limbó láz előszele. :)

Most lesz árkorrekció.

2k 2605-ön.

1k 2620-on.

1k öntike 2600-on

Re: nincs cím

#368895 Koffein Előzmény: #368889

Profi közgazdászunk csak összekotyvaszt valamit a boszorkánykonyhájában, amitől 280 lesz az euró :)

Re: nincs cím

#368889 zeeh_ Előzmény: #368888

Mennyivel jobban mutatna most egy 280-as euro.

Eszem megáll, hogy ez a f*stalicska forint mindig akkor erősödik, amikor Orcoban felfelé mozgás van. Egész évben ez ment eddig. :(

Remélem, a májusi fináléra Matolcsy professzor intéz nekünk egy 280-as EUR/HUF árfolyamot. :)