Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #369538

Csak ezt a rohadt forintot ne vennék ennyire.

Semmi alapja nincs, MNYP pénzből álcázzák a banyát továbbra is, semmi érdemi reform nincs.