Re: nincs cím 2011. április 7. 15:07 zeeh_ Előzmény: #369538 Csak ezt a rohadt forintot ne vennék ennyire. Semmi alapja nincs, MNYP pénzből álcázzák a banyát továbbra is, semmi érdemi reform nincs.