Re: nincs cím 2011. április 8. 9:46 zeeh_ Előzmény: #369638 Robot pajti ismét próbálja a karámban tartani az ungarische Orco bikát. :D Előkapta a feltöltőkártyát, lekaparta a kódot és tölti a 2600-at. Valaki megint bevásárolt egy szép pakkot.