Re: nincs cím 2011. április 7. 12:42 zeeh_ Előzmény: #369441 Az a baj, hogy a forint ellenünk játszik ezzel az erősödéssel. Egy 275 Ft-os EUR/HUF árfolyammal kiegyeznék.