9.48-on 13 tételből álló 6,7k-s vétel :)
Sok kicsi sokra megy!
9.48-on 13 tételből álló 6,7k-s vétel :)
Sok kicsi sokra megy!
Még 2000 db...
Kint meg a vételit töltögetik 1k-s pakkokkal.
Hihetetlen... 20 centes sávban mozog kint és már 20.000 db megfordult.
Elnézve a kinti produkciót, lemehet addig simán. Már csak 9.46
Lehet ma érdemes lett volna 2600 környékére eladásra berakni néhányat... Az az érzésem, ahogy írtad már kint a 20 napost érinteni fogja még.
Szegény robotka meg nem tudja, hogy itthon bux kosárba került, és azért csipegetik :D
de legalább keres vele pénzt, jól jár.
Robot pajti ismét próbálja a karámban tartani az ungarische Orco bikát. :D
Előkapta a feltöltőkártyát, lekaparta a kódot és tölti a 2600-at.
Valaki megint bevásárolt egy szép pakkot.
Csak ezt a rohadt forintot ne vennék ennyire.
Semmi alapja nincs, MNYP pénzből álcázzák a banyát továbbra is, semmi érdemi reform nincs.
Sok volt a hiszti, így a robot bedurcizott oszt tisztába rakta az hungárise almot, hogy mostmár csitt legyen :D
"Mindössze" 3k eladás áll 2535-ön, miközben szinte már alatta vagyunk a kinti árnak.
Update: Eltűnt.
Az a baj, hogy a forint ellenünk játszik ezzel az erősödéssel.
Egy 275 Ft-os EUR/HUF árfolyammal kiegyeznék.
Ha meg egyszer 10 EUR lesz kinn, az majd megadja a lokest. Addig ugy nezem, tili-toli lesz itt.
Valaki kint azért gyűjtögeti:
12:34:08 9.64 278
12:34:08 9.63 328
12:33:48 9.64 2008
12:33:48 9.64 278
12:33:48 9.64 1000
12:33:48 9.63 1000
12:33:48 9.62 268
De ilyen is volt:
10:31:12 9.64 43
10:31:12 9.64 67
10:29:37 9.64 211
10:16:50 9.6 3486
10:16:50 9.6 200
12:33:48 9.62 194
12:33:48 9.61 139
12:33:48 9.61 113
Ó, b+!
2520
Átállították az euro árfolyamot, most már 261-gyel számol.