Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #369803

Lehet ma érdemes lett volna 2600 környékére eladásra berakni néhányat... Az az érzésem, ahogy írtad már kint a 20 napost érinteni fogja még.

Szegény robotka meg nem tudja, hogy itthon bux kosárba került, és azért csipegetik :D

de legalább keres vele pénzt, jól jár.