Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#368887 Zotya32 Előzmény: #368886

bűn volt, de úgy tűnt, hogy nálunk túl van húzva, bíztam benne, ha 630-on elmegy, majd 550-590 között vissza tudom még venni... de nem úgy tűnik, bár még most is drágábbak vagyunk.

Re: nincs cím

#368886 zeeh_ Előzmény: #368884

9,73

alakul

Ezúttal megint mi jeleztük az irány előre vagy az idén bevált népi megfigyelés:

"Figyeld a forintot, ha erősödik, Orco rally lesz".

2620-ról az az 1k lassan el fog szállni szvsz, utána 2695-ön van érdemi tétel.

Re: nincs cím

#368872 zeeh_ Előzmény: #368870

Még itt sem késő beszállni, mert 400 pont még benne van simán bő 1.5 hónapos távlatban, ha a nagyvilág is úgy akarja. Azóta vagyunk feljebb, mióta jött a hír, hogy BUX tag lesz. Ez a különbség tényleg sok, kisebbre fogja venni a robot előbb-utóbb.

Re: nincs cím

#368870 Koffein Előzmény: #368843

az is lehet, hogy valaki folyamatosan veszi, mert lát benne fantáziát még ebben a magasságban is, lentebb nem nagyon kap nagyobb mennyiséget, így piacin kell beszállnia... bármi lehet... nem hiszem, hogy a robot hagyná ezt a 100ft-os különbséget, amikor átlag 25-40szokott lenni...

kint meg stabilan 9,55

Re: nincs cím

#368843 zeeh_ Előzmény: #368838

Most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy minek köszönhető az, hogy március 16. óta feljebb vagyunk a kinti árnál.

Alapok csipegetnék, a (pici) BUX kosár tagság miatt? Jobb magyarázatot már nem tudok rá, esetleg az árbeállítás, amit Koffein írt talán tegnap, hogy ha kint megindul, egálban legyenek az árak a kintivel.

Maradjon stabilan 2600 felett és akkor jó lesz mozizni. :) Tervezett pakk már a padláson. :)

Re: nincs cím

#368838 akpo7 Előzmény: #368835

Ha matgab nem tisztelte volna meg a papirt vasarlasaival, akkor azt mondanam, h. kitorhet... :)

Re: nincs cím

#368835 zeeh_ Előzmény: #368822

Köszi!

Közben 2680. Beszarás.

+160 Ft a kintihez képest.

Robot visszavette volna a tegnap bedobott pakkot?

Re: nincs cím

#368804 zeeh_ Előzmény: #368797

Végre kezd normális ára lenni.

2630

Robot valamiért +110 Ft-tal lájkol bennünket. :))

Azt már tudjuk, hogy miről szól a 18 órási gyűlés, de a 14 órásin mi lesz?

Re: nincs cím

#368784 Koffein Előzmény: #368748

ahhoz még le kell mennie úgy 1700ig, ahol matgab kiszáll és onnét fog pattanni 10e.ig :D

Re: nincs cím

#368778 zeeh_ Előzmény: #368752

2560 megint. Lehet, kicsit korai volt az a tegnapi leöntésben beszerzett pakk.

matgab! Nem kéne egy eladni a pakkodból egy kicsit? :)

Kint egyelőre stabilan 9,55, ami 2515 magassága ilyen erős forint mellett.

Re: nincs cím

#368748 hAliG Előzmény: #368747

Hmmm, ha ugyanaz történik, mint RFV-nél, akkor jövőre 10ezer felett leszünk itt is :)

Re: nincs cím

#368512 zeeh_ Előzmény: #368507

DT-t majd rallyra tervezem (akkor működik), a meglévőt meg célár alatt nem kapja meg senki.