Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #368870Még itt sem késő beszállni, mert 400 pont még benne van simán bő 1.5 hónapos távlatban, ha a nagyvilág is úgy akarja. Azóta vagyunk feljebb, mióta jött a hír, hogy BUX tag lesz. Ez a különbség tényleg sok, kisebbre fogja venni a robot előbb-utóbb.