Re: nincs cím
Kissherceg Előzmény: #368135akartam rá elemzést csinálni, de még a markers is errort ír ki hetes chart betöltésekor. A bitekkel meg nem vitatkozom. Tény, hogy szépen hullámzik felfele.
akartam rá elemzést csinálni, de még a markers is errort ír ki hetes chart betöltésekor. A bitekkel meg nem vitatkozom. Tény, hogy szépen hullámzik felfele.