Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Kissherceg Előzmény: #368135

akartam rá elemzést csinálni, de még a markers is errort ír ki hetes chart betöltésekor. A bitekkel meg nem vitatkozom. Tény, hogy szépen hullámzik felfele.